KESKI-SUOMEN PERHOKALASTAJAT RY  
Vanhatie 18
40530 Jyväskylä 

Sähköposti: hallitus@kspk.fi
Tilinumero: Keski-Suomen Osuuspankki FI68 5290 0220 1877 91

Toimihenkilöt ja hallitus 2017

Nimi Titteli Sähköpostiosoite
Jouko Keto
Puheenjohtaja jouko.keto@kspk.fi
Risto Päivinen
Rahastonhoitaja
risto.paivinen@kspk.fi
Timo Anttila hallituksen jäsen timo.anttila@kspk.fi
Tuukka Kainulainen hallituksen jäsen tuukka.kainulainen@kspk.fi
Sami Nivala
hallituksen jäsen sami.nivala@kspk.fi
Elias Päivinen
hallituksen jäsen elias.paivinen@kspk.fi
Joona Saarinen
hallituksen jäsen joona.saarinen@kspk.fi
Miika Tolvanen
hallituksen jäsen miika.tolvanen@kspk.fi